LUXEA - DEKA LAZER

Kombine Çözüm Sınırsız Olasılıklar

Luxea2019A07742.png

Luxea

Epilasyon | Vasküler Lezyonlar | İyi Huylu Lezyonlar | Aktif Akne | Dövme Silme (Siyah ve Kırmızı) | Cilt Yenileme | Yüz Kırışıklıkları | Onikomikoz (Tırnak Mantarı) | Ödemli-Fibrosklerotik Panikülopati | Cilt Gevşekliği | Dermatolojik Lezyonlar

Luxea DEKA Ürünü

Sınırsız İmkanlar İçin Hepsi Bir Arada Çözüm.

Luxea, çok çeşitli estetik ve dermatolojik uygulamalar için darbeli/vurgulu ışık, lazer ve Radyo frekansı birleştiren genişletilebilir modüler sistemdir; vasküler ve pigmentli cilt lezyonları, lokalize yağ, akne, yaşlanma karşıtı, cilt lekesi ve kusurları, ayrıca epilasyon ve dövme silme

All-In-One-Solution.jpg

Hepsi Bir Arada Çözüm
Kliniğinizle büyüyen ve genişleyen tek ve modüler bir iş istasyonu: 3 farklı teknoloji, 10 el cihazı,300’den fazla mevcut protokol, sınırsız imkanlar

Remote-Diagnostic.jpg

Uzaktan Tanı
Çözüm, onaylı bir güvenli sunucu ve özel bağlantı yazılımına dayanan uzaktan bakım sistemi ile elde edilir. Acil uzaktan tanı ve hızlı yazılım güncellemeleri için.

Intuitive-and-Easy-to-Use1.jpg

Sezgisel ve Kullanımı Kolay
Basit ve sezgisel, Luxea yazılımı, uygulayan kişiye tüm tedavileri baştan sonra doğru ve rahat bir şekilde yapmasına yardımcı olan protokoller için öğretici bilgiler ile birlikte verilir.

Luxea devrimi. Hastaların İstediği şey!

Teknolojik yenilik ve uzun süreli deneyimler, sınırsız imkanlar sunan basit ama akıllı bir çözümle sonuçlanır. Tek bir sisteme dahil edilmiş çok çeşitli güvenli ve etkili tedaviler. Luxea modülerliği ile yeni ihtiyaçlarına hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilmek için devamlı genişletilebilecek küçük bir ilk yatırım.

Darbeli Hafif Cihazlar: Luxea’nın Kalbi

Sistem, 5 yeni nesil darbeli hafif cihazlardan oluşur. Lilac çoğu hastanın ihtiyacını karşılarken, Viridis, Lazur, Ruber ve Genus AX özellikle geniş alanlarda yüzeysel vasküler lezyonlar, akne ve epilasyon için idealdir.

Sadece görünüşte değil, performansta da farklıdır, aşağıdakileri optimize ederler:

  • Daha hızlı, daha etkili tedaviler için iş istasyonu verimliliği
  • Artan hasta güvenliği ve konforu için soğutma
  • Gelişmiş uygulayıcı/pratisyen konforu için ergonomi ve kullanım kolaylığı.
Luxea-Tattoo-removal.png

Lazer Cihazlar. Küçük Boy, Büyük Performans

Vasküler ve pigmente cilt lezyonlarının tedavisi, ablatif ve non-ablatif cilt yenileme, dövme sildirme ve hareketli epilasyon (ve bunun dışında birçok tedavi) için lazer kaynakların yüksek performansı, Luxea cihazlarının hafif olmasını ve kolay kullanımını sağlamak için DEKA tarafından geliştirilen minyatürleştirme ile birleşir.

Dahili soğutmalı Sparks, Insight ve Vivid cihazları maksimum işlem güvenliği ve rahatlığı sağlar.

Luxea-Laser-hair-removal.png

Radyo frekans cihazı, Selülit Tedavisi & Cilt Yenileme

Selülit ve sarkan cilt tedavisi için tasarlanan Setis radyofrekans cihazı, her hastanın ihtiyacına uyum sağlamak için optimize edilmiştir. Birbiriyle değiştirilebilir 5 farklı uç ve dahili sıcaklık sensörü vardır.

Luxea-Vascular-and-pigmented-skin-lesions.jpg

© 2024, OR CEM Medikal

Bulgurlu Mahallesi, Bulgurlu Cad. OR CEM İş Merkezi No:108/A Üsküdar - İstanbul

ByFlash Agency

Please publish modules in offcanvas position.