DEKA HAKKINDA

DEKA LAZER & OR CEM

Image

DEKA Hikayesi

Aynı Öncü Ruh.

1991'den beri!!!   Yaklaşık 30 yıldır DEKA, tıbbi lazer sistemleri ve yeni tedavilerle dünyayı yeniliyor. Doktorların çalışmalarını ve hastalarının iyi hissetmelerini sağlamak, kurucularımızın bugün de geçmişte olduğu gibi onları onurlandırmaya devam etme taahhüdüdür.

Hikayemiz 90'ların başında başlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki doktorlar ve hastalar için gerçek faydalar sağlayan insanlar, araştırmacılar ve bilimsel keşiflerden oluşan otuz yıllık deney ve yenilik hikayesidir.

DEKA Merkez Üssü

120'den fazla ülkede mevcut olan DEKA, tüm küresel tıp sektörü için her zaman bir yenilik merkezi üssü olmuştur: laboratuvarlarımızda her gün yeni ufuklar açan tıp, cerrahi ve estetik dermatoloji için eşi görülmemiş uygulamalar ve sistemler.

DEKA LAZER
Deka Hekimleri

Çünkü Hekimler Büyükelçilerimiz

Doktorlar ve cerrahlar ilk marka elçilerimizin yanı sıra ana ilham ve evrim kaynağımızdır. Geleceklerini hayal etmemize ve geliştirmemize yardımcı olurlar. Bu nedenle prestijli profesyonellerle uzun bir işbirliği geçmişimiz var ve etkinlikleri, uygulamaları, yardımı ve özel kaynakları doktorlara ayırıyoruz. DEKA Club'a nasıl kaydolacağınızı ve kalp atışları Floransa'da olan ve tüm dünyada eğitim etkinliklerimizi düzenleyen eğitmenleri ve uzmanları hazırlayan popüler olan Akademimizin kullanıcı atölyelerine nasıl katılacağınızı OR CEM ile iletişim kurarak öğrenin .

Geçmişi Keşfedin

1990-1995

Jinekoloji için CO₂ lazer sistemlerinin geliştirilmesi - İlk kısa (short pulse) atışlı Nd: YAG lazer  

 

1995-2000

İlk uzun uzun (long pulse) Nd: YAG lazer - Patentli ilk Lazer Lipoliz (SmartLipo®️) sistemi

 

2000-05

Patentli IPL atışlı ışık teknolojisi (Photosilk) - İlk MEL @ 308 nm ışık kaynağının piyasaya sürülmesi

 

2005-10

İlk Fraksiyonel CO₂ lazer (DOT Terapi ve Madonna Lift) - İlk CO₂ lazer ile vajinal tedavinin başlatılması (MonaLisa Touch®️)

 

2010-15

Moveo Technolojisi: Lazer epilasyonda ilk ütüleme atışlı Alexandrite lazer sistemi

 

2015-20

Coolwaves®️ lansmanı: vücut şekillendirme için ilk mikrodalga atışlı sistem (Onda) - Vajinal RF tek kullanımlık el aleti lansmanı

DEKA'nın Doğuştan Gelen Yeteneği

Yapay Zekadan Önce IA Kullanıyoruz

DEKA'nın bu yeteneği insan ve makine, dijital dünya ile fiziksel dünya ve hız eğilimi ile manuel beceri ihtiyacı arasındaki gereksinimlerin yan yana gelmesinin yanıtıdır. Tüm dünya, Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka gibi gelişmekte olan teknolojilerden bahsederken, beklenti ve trepidasyonun bir karışımıyla geleceği ve bugünü, deneyim ve beceri karışımından inşa edilen doğuştan gelen yeteneklerimizle çözüyoruz. Doğamıza nüfuz eden yetenek; diğer dünyalarda ve bağlamlarda çoğaltılması zor olan güvenilir bir karışımdır. Bı yeteceğimiz ile yüksek performanslı, verimli ve güvenli çözümlerle tüm dünyadaki doktorlar ve hastalar için hayatı kolaylaştırarak, doktoru ve itibarını desteklemek için onlarca yıldır çalışıyoruz. Yapay zekadan önce insani doğuştan gelen yeteneğimiz olan IA'yı kullanıyoruz.

Image

Çapraz Çoğalma

Başarı daha iyi paylaşılır

1981'den beri tıp, sanayi ve konservatif restorasyon için lazer alanında faaliyet gösteren bir grup şirket olan El.En eko sistemin bir parçası olarak inovasyon, verimlilik ve proje optimizasyonu açısından çok çeşitli alanlardan bilgi almaktadır.

Bir endüstriyel segmentten diğerine bilginin hibridizasyonu rekabet avantajı sağlar. Çapraz dinamikleri yeni fikirleri teşvik eder ve farklı beceri ve yaklaşımların sürekli paylaşımına izin verir, böylece günlük uygulamalarımızın ötesinde yeni olasılıkların keşfedilmesini sağlar.

Image

© 2024, OR CEM Medikal

Bulgurlu Mahallesi, Bulgurlu Cad. OR CEM İş Merkezi No:108/A Üsküdar - İstanbul

ByFlash Agency

Please publish modules in offcanvas position.